Підвищення зарплати в агросекторі — означає врятувати українські села від вмирання, — Олександра Шереметьєва

ramdisk-crop_107669032_BdXPE

Село має стати привабливим для молоді, тому що саме вона може реалізувати необхідні для агросектора реформи. Про це на регіональному форумі політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП», що відбувся у Полтаві, заявила один із лідерів політсили Олександра Шереметьєва.

Виступаючи перед сотнями сільських голів і сільгоспвиробників з усієї Полтавщини, вона наголосила, що без достойної оплати праці українська молодь не захоче працювати в селі.

«Ми мусимо зробити село комфортним місцем проживання. Насамперед — необхідно забезпечити людей високооплачуваною роботою. Адже в молоді сьогодні дуже великі потреби», — резюмувала Олександра Шереметьєва.

Того ж дня, благодійники із громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП (За Соціальну Трудову Українську Перспективу)» провели акцію «Добробут для дітей» у дитсадку «Струмок» у селі Велика Рублівка Полтавської області. Донедавна їжу для дітей готували на застарілому обладнанні. За словами завідувача Великорублівського дитячого садка Тетяни Троцької, на придбання нової техніки бракувало грошей. А завдяки благодійній акції дитсадок отримав необхідне обладнання та меблі.

ramdisk-crop_107669168_Ps227Ye

Активіст ГО «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Лідія Литвиненко зазначила, що організація вже не вперше підтримує сільські навчальні заклади України та бере участь у розв’язанні проблем сільської освіти.

«За ті декілька місяців, що я працюю у громадській організації «ЗАСТУП» вдалось з’ясувати проблеми різних сіл. Сьогодні ми маємо нагоду в межах акції «Добробут для дітей» допомогти нашому чудовому садочку «Струмочок», — розповіла вчитель Великорублівської ЗОШ, активіст громадської організації «ЗАСТУП» Лідія Литвиненко.

Вона також наголосила на тому, що одним із головних пріоритетів громадської організації «ЗАСТУП» є всебічний розвиток творчого потенціалу дітей і надання їм можливості реалізувати себе в рідному селі.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930