Реформування сільського господарства є одним із найбільш прогресуючих

IMG_0970Реформування сільського господарства є одним із найбільш прогресуючих

Реформа у сільському господарстві України має на меті забезпечити продовольчу безпеку країни та конкурентоспроможність вітчизняної продукції на внутрішньому ринку, утвердити лідируючі позиції України на світовому ринку продовольства та сільськогосподарської продукції, забезпечити прозорість та прогнозованість аграрної політики. Незалежними фахівцями визнано суттєвий прогрес у реформуванні АПК України”, – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України

Олексій Павленко.

За даними Національної Ради Реформ за 9 місяців прогрес Мінагрополітики у виконанні завдань на 2015 рік оцінюється на 80%.

Зокрема, було розроблено Єдину комплексну стратегію розвитку АПК на 2015-2020 роки, ініційовано та підтримано ряд законопроектів з дерегуляції та безпечності харчових продуктів, розпочато процес перевірки державних підприємств та їх роздержавлення, започатковано відбір керівників на державні підприємства виключно за конкурсною основою.

Триває розробка, погодження та прийняття концепції державної підтримки фермерських господарств, малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників, нової системи оподаткування, Концепції розвитку сільських територій, Стратегії реформи рибальства, Стратегії реформування лісового господарства, Концепції реформування аграрної науки.

“За оцінками незалежних експертів, реформування у сільському господарстві є одним із найбільш прогресуючих. Його мета – забезпечити дотримання політики уряду за наступними принципами: публічність та прозорість урядових рішень та державних програм; європейська модель підтримки малих та середніх виробників; дерегуляція та делегування повноважень; ефективність управління державними активами. Процес реформування аграрної галузі перебуває на активному етапі», – наголосив Міністр Олексій Павленко.

Джерело http://minagro.gov.ua/

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930