Миколаїв ЗАСТУПиться за аграрне майбутнє України!

 26 липня 2014 року активісти миколаївського осередку громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу)» взяли участь у першому форумі Всеукраїнського об’єднання, який відбувся в Києві у Національному комплексі «Експоцентр України».

У самий розпал літа перший форум Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» зібрав разом тисячі людей зі всіх куточків України, яких об’єднали єдині бажання – мир і спокій в нашій державі, безпека життя та здоров’я в родині, добробут і затишок в оселях, реальні зміни на краще в якості життя сучасного українця.

Форум Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» привернув до себе надзвичайну увагу представників аграрного сектору України та людей, які не байдужі до питань відродження українського села, розвитку сільських територій та забезпечення мешканців України якісними та натуральними споживчими продуктами за доступними цінами.

Учасники форму, а це: вітчизняні агровиробники, керівники агропромислових виробництв та підприємств, керівники профільних асоціацій та об’єднань, представники сільських громад, фермери, представники освітніх аграрних закладів України та науково-дослідницьких установ аграрного спрямування, керівники обласних організацій та активісти Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» обговорювали питання збереження національних ґрунтів, адже українська земля – найголовніше багатство нашої держави і народу, і від її стану залежатиме подальше існування майбутніх поколінь українців.

Привітала учасників форуму та розповіла про основні завдання діяльності громадської організації «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу)» – голова організації — Ірина Синявська:

«Щоб заступитися за селян та споживачів продукції, інколи доводитиметься брати лопату, щоб прокопати шлях через черству бюрократію та байдужість чиновників. Ми не боїмося роботи та мозолів на руках. Для нас «ЗАСТУП» – це знаряддя впливу громадськості на чиновників задля розвитку аграрної країни».

Голова громадської організації «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу)» – Ірина Синявська – відома тим, що реалізувала програму підтримки та розвитку сільських територій та впровадження інноваційних методів у систему вітчизняної аграрної освіти.

Під час форуму відбулись виступи досвідчених в агропромисловій галузі людей, які підтримали та засвідчили народження нового та потужного руху України – «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП».

В Україні на сьогодні працюють понад 40 тисяч фермерських господарств і всі вони мають великий перелік проблем, пов’язаних з непопулярними рішеннями, які приймаються політиками на різних рівнях влади.

Активіст «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» – фермер з Дніпропетровщини – В’ячеслав Труш повідомив: «Якщо пошук рішення буде вестися фахівцями, і буде знайдено можливість втілення цих рішень на різних рівнях влади і суспільства – це наблизить нас до оновлення країни. І «ЗАСТУП» – перший і важливий крок до цього»!

Питання продовольчої безпеки підняв голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков: «Продовольча безпека в нелегкі для країни часи є питанням номер один. Основою забезпечення продовольством є аграрний сектор економіки. До цих людей потрібно прислухатися, розуміти їхні проблеми, допомагати долати труднощі. Якщо «ЗАСТУП» має на меті захистити аграріїв та сільгоспвробників, то час для змін прийшов»!

На форумі Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» одноголосно було підтримано ініціативу про допомогу переселенцям з Донецької та Луганської областей шляхом надання житла в сільських регіонах.

Завдяки цій ініціативі учасники «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» зможуть реально «ЗАСТУП»итися за наших співвітчизників, які опинилися в складних життєвих умовах. Також це дозволить відновити напрям відродження українського села.

Першими, хто в рамках цієї ініціативи отримали житло – стала родина Андрія та Ганни Гупало – біженців з Луганщини, яка має трьох маленьких дітей. Голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» – Ірина Синявська вручила родині Гупало ключі від будинку в селі на Полтавщині.

Під час першого форуму громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» учасниками форуму було прийнято та схвалено рішення щодо основних завдань діяльності об’єднання.

Це – захист та підтримка аграріїв і сільських територіальних громад; громадський контроль над діяльністю місцевих органів влади та місцевого самоврядування; розробка реальних програм в інтересах сільгоспвиробників і споживачів.

Про створення регіонального осередку «ЗАСТУПу» в Миколаївській області розповіла Анастасія Бортовець – прес-секретар Миколаївського осередку громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП»:

«Створення на території Миколаївщини регіонального осередку «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу)» цілком природне, адже Миколаївщина – це благодатний край – житниця України, край суднобудівників і хліборобів. За невеликий проміжок часу своєї діяльності в Миколаївській області Миколаївський осередок громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу» нараховує вже близько 600 активістів».

Своїми враженнями від форуму поділилися учасники Миколаївського осередку «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП (За соціальну трудову українську перспективу)»:

Фото: (Ірина і Віктор, Родіон і Людмила).

Ірина: «Для мене – безпека та екологія продуктів харчування стоїть на першому місці. Адже саме якість їжі впливає на стан нашого фізичного та психологічного здоров’я. На жаль, сьогодні ми – споживачі – вимушені споживати неякісні кисломолочні продукти, «хімічне» м’ясо. Можна сказати, що сьогодні майже всі харчові продукти не відповідають ні українським ні європейським нормам якості. А дуже хочеться, щоб молоко знову стало молоком, а сметана – сметаною».

Віктор: «Повністю підтримую програму завдань нашого Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП», це вчасні пропозиції для подальших позитивних зрушень в аграрній економіці України».

Родіон: «Ми – готові і хочемо відстоювати права аграріїв на максимально сприятливі умови для успішної підприємницької діяльності на благо нашої держави».

Людмила: «Я вражена тим, як багато в Україні людей, яких турбує життя українського села. Я підтримую засади Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» та мрію про те, щоб з кожним днем кількість задоволених життям мешканців села – зростала»!

Завдяки професійній та злагодженій роботі організаторів – увесь день на форумі панувала атмосфера взаєморозуміння, привітності та відкритості.

Понад 4000 учасників «ЗАСТУПу» спілкувалися та обговорювали завдання та перспективи подальшого розвитку організації, можливі шляхи розбудови потужного агропромислового комплексу України, впровадження в аграрну науку, освіту та виробництво новітніх наукових розробок та інновацій.

Розуміння того, що РАЗОМ ми – СИЛА, надають активістам «Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» (За Соціальну Трудову Українську Перспективу) відчуття впевненості в завтрашньому дні, вселяють надію на те, що в нашій країні відновляться мир, спокій, злагода і «ЗАСТУП» зможе прокопати для Українського аграрного сектору – широкий шлях відродження, збереження, накопичення національної природної спадщини для народу України та надати споживачам високоякісну агропромислову продукцію, затребувану не тільки в Україні, але й в усьому світі.Ми маємо об’єднатися і зберегти Україну!

 

 Анастасія Бортовець

прес-секретар Миколаївського осередку громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП».

           

 3_mukolaiv 5_mukolaiv 6_mukolaiv 7_mukolaiv 8_mukolaiv 9_mukolaiv 10_mukolaiv Ірина і Віктор (до статті)_mukolaiv Родіон і Людмила (до статті)_mukolaiv фото на згадку)_mukolaiv

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930