Із «ЗАСТУПом» до парламенту прийдуть фахівці, а не куми

ramdisk-crop_108329046_zpg3vv

У партії «ЗАСТУП» немає блату та кумівства. Адже саме ці ганебні явища в українській політиці не давали країні вийти на шлях дієвих реформ. Про це заявила один з лідерів партії «ЗАСТУП» Олександра Шереметьєва під час інтерв’ю журналістам.

Вона наголосила, що часи кумів, братів, сватів і коханок у владі закінчаться із приходом до парламенту партії «ЗАСТУП».

«У складі «ЗАСТУПу» немає гучних імен, зірок спорту, кіно, олігархів чи політиків із заплямованою репутацією. Ми йдемо до парламенту захищати селян, а не забезпечувати привілеями наших родичів і близьких», — зауважила Олександра Шереметьєва.

За її словами, команда «ЗАСТУПу» складається з фермерів, сільської інтелігенції, керівників агроасоціацій, фахівців сільськогосподарського сектора. Серед членів партії — кілька десятків сільських і селищних голів. Керівник села представлений навіть у першій п’ятірці лідерів політсили.

«Українці неодноразово доводили, що можуть впливати на владу, яка, окрім своїх особистих і сімейних інтересів, більше нічого не бачить. Я вірю в те, що в новому парламенті таких політиків не буде — принаймні в нашій партії «ЗАСТУП». У цьому я можу вас запевнити», — зауважила Омельницький сільський голова, один з лідерів партії «ЗАСТУП» Олександра Шереметьєва.

Вона зазначає, що необхідність появи політсили не тільки з новими особами, але і з якісно новим мисленням для української політики, у суспільстві назріла вже давно. Тому зараз надзвичайно важливим є зробити останній крок для того, аби остаточно вивести Україну із політичної та економічної кризи.

«26 жовтня українці мають позбавити український політикум тієї злоякісної пухлини, котра заважала розвивати країну», — резюмувала Олександра Шереметьєва.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930