Заява Правління Політичної Партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

IMG_0913

Заява

Правління Політичної Партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

Політична Партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»не братиме участь у чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначених на 25 жовтня 2015 року.

Ми звертаємось до наших виборців , сотень тисяч прихильників ,які віддали голоси за нашу політсилу на позачергових виборах до Верховної ради України 2014 року,тих людей які поділяють наше бачення майбутнього України,із закликом з розумінням поставитися до такого рішення.

Політична Партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ» наразі єдина сила, яка стоїть на захисті селян та фермерів .У нас є конструктивні пропозиції,комплексна програма реформ. Ми не провладні, і не опозиційні. Ми самостійні. Але чітко усвідомлюючи ,що партії необхідні для того , аби змінювати життя людей на краще ,ми не бачимо сенсу участі у виборах до місцевих органів влади. Як показав досвід парламентської роботи,перебуваючи у значній меншості,неможливо ефективно впливати на події у державі. Тому ,не маючи можливості сформувати ефективну більшість у місцевих радах,ми не хочемо бути статистами у безглуздому та руйнівному для країни змаганні між популізмом та радикалізмом,на яке перетворилася українська політика.

Водночас,партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «Заступ» не йде з політики та не кидає своїх виборців. Ми підемо іншим шляхом,створюючи на першому етапі не партійні структури на місцях ,а громадські організації Всеукраїнського об’єднання « Заступ» ,які займаються реальними справами , корисними для своїх громад . Ми і надалі будемо підтримувати ініціативні осередки громад і завойовувати довіру виборців ,аби на чергових парламентських виборах провести до Верховної Ради України повноцінну фракцію відповідальних, професійно підготовлених людей із числа місцевих громадських активістів та інтелігенції,які зможуть забезпечити мир, єдність та розвиток України.

Шановні співвітчизники !

Щиро вдячні вам за довіру і підтримку, яку ви надали нашій політичній силі і сподіваємося на вашу підтримку в майбутньому та на плідну співпрацю заради благополуччя України.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031