Завдяки «ЗАСТУПу» вимушені переселенці з-під Іловайська одержали власний будинок на Дніпропетровщині

ramdisk-crop_109519928_sr7a0

«Мир і хліб — кожній оселі» — під таким гаслом «ЗАСТУП» продовжив благодійну ініціативу з підтримки сімей вимушених переселенців із зони проведення АТО. У межах проекту «Затишна оселя» власний будинок одержала сім’я Волосних із Донецької області.

Сьогодні Іловайськ асоціюється з найтрагічнішими й найкривавішими подіями війни на Донбасі. А ще взимку місто та прилеглі до нього села були тихою, спокійною місциною. Голова сімейства — Андрій Волосний із с. Золотарівка — займався підприємницькою діяльністю: керував маслобійнею,

ремонтував телевізори та автомобілі. Його життя вирувало, поки в мирну реальність не ввійшло страшне слово «війна». Влітку 2014-го бізнес Волосних зрівняли із землею артилерійські снаряди. З вересня район перейшов під контроль бойовиків ДНР.

Покинувши власне житло, Андрій зміг вивезти сім’ю до товариша в сусідню Дніпропетровську область. У селі Долинське, П’ятихатського району чоловік орендував будинок і влаштувався різноробом до одного з місцевих фермерів. Планував продати своє стареньке авто і придбати оселю. Однак, без підтримки небайдужих людей втілити мрію в життя сім’я не могла.

«Родина Волосних одразу привернула до себе увагу. Андрій, майстер на всі руки, брався за будь-яку роботу — і електрику ремонтував, і на столярці працював, і токарем був. Тому «ЗАСТУП» вирішив підтримати цю родину вимушених переселенців», — зазначила активіст «ЗАСТУПу» Вікторія Скрипник.

У межах благодійного проекту «ЗАСТУПу» — «Затишна оселя» — сім’я Волосних отримала власний будинок.

«Я надзвичайно вдячний усім людям, які допомагають моїй сім’ї — односельчанам, яку несуть їжу, одяг і, особливо, «ЗАСТУПу», який втілив нашу мрію в життя. Власними силами нам було б дуже важко придбати цей будинок», — каже Андрій Волосний.

Того ж дня, у Дніпропетровську відбувся регіональний форум політичної партії «ЗАСТУП». Участь у заході взяли понад 800 представників громад і сільгоспвиробників з усієї області. Лідери «ЗАСТУПу» — представили унікальну комплексну програму реформ села та агросектора «За рідну землю!». ЇЇ писали люди, котрі найбільше зацікавлені в розвитку села — керівники громад, землероби й фахівці аграрного сектора.

Сьогодні для селян настав час захистити себе, свою оселю та рідну землю. А для цього необхідно комплексно підійти до розв’язання проблем села. Зокрема, розширити повноваження сільських громад і дозволити розпоряджатися заробленими грошима.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031