«ЗАСТУП» допоміг добудувати церкву на Рівненщині

ramdisk-crop_109964761_IqytE

Активісти «ЗАСТУПу» ініціювали благодійну акцію на підтримку пограбованого та частково пошкодженого вандалами храму в місті Здолбунів. У межах акції настоятель церкви Святих апостолів Петра й Павла отримав необхідні будматеріали та помічників-будівельників.

Злочинці проникли до храму більше місяця тому: перекинули лампадки, зламали щойно залиту стяжку, викрали п’ять ікон.

Містяни були шоковані нахабством та нелюдськістю зловмисників. Адже церква лише будується, гроші на її зведення надходять тільки від парафіян. І тому кожна церковна копійка на особливому рахунку.

«Будівництво нашого храму розпочалося 11 років тому. Завдяки громаді, спільній допомозі за останній рік нам практично вдалося його завершити. Поки до церкви не вдерлися вандали, нам залишалося лише провести внутрішнє оздоблювання храму», — розповідає протоієрей Віталій Петрюк.

ramdisk-crop_109964922_QLAGBIАктивісти «ЗАСТУПу» вирішили підтримати церкву та її парафіян. 19 жовтня вони провели благодійну акцію: храм отримав необхідні будівельні матеріали та робочу силу.

Того ж дня, у Будинку культури Здолбунова лідери політичної партії «ЗАСТУП» Ірина Синявська та Володимир Хоменко зустрілися з жителями сіл, сільськими головами, інтелігенцією та фахівцями аграрної науки. У спілкуванні з ними лідери «ЗАСТУПу» поділились переконанням, що для зрушення величезного масиву проблем, що накопичився в селах, найперше потрібно провести конституційну реформу й передати повноваження на місця.

«Я вважаю, що в парламенті має бути якомога менше популістів, які займаються виключно своїм піаром, чи то на фоні бронежилетів, чи то на фоні комбайнів. Сьогодні у Верховній Раді мають бути практики — сільські голови й товаровиробники, аналітики та науковці, які писатимуть ті закони, що справді потрібні суспільству», — підкреслила заступник лідера «ЗАСТУПу» Ірина Синявська.

У своєму виступі, один із лідерів «ЗАСТУПу» Володимир Хоменко наголосив на проблемах збереження родючості сільськогосподарських земель. Окрім цього, він додав, що без молоді село ніколи не відродиться.

«Без молоді та підтримки держави село загине. У селі немає роботи, медицини, достойної освіти. Селянин та аграрій зараз просто виживає. Ми в своїй програмі передбачили низку послідовних кроків, які зроблять життя в селах привабливим, а господарювання на землі – прибутковим. Треба покласти край байдужості влади до проблем сільських жителів. Настав час захистити себе, свою оселю й рідну землю!», — резюмував один із лідерів політичної партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930