Запоріжці підтримують «ЗАСТУП» та національну ідею об’єднання України.

26 липня 2014 року в Києві відбувся Форум Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП», в якому прийняли участь більш ніж чотири тисячі представників з усіх регіонів України. Серед учасників Форуму була присутня й делегація Запорізької області. Фермери, представники сільгосппідприємств та сільських громад зі всіх районів Запорізької області приїхали до Києва, щоб разом з колегами обговорити проблеми розвитку українського села. Запоріжці вважають, що відродження аграрного сектора економіки, питання щодо розвитку споживацького ринку мають бути стратегічним напрямком державної політики та під час її формування важливо прислухатися до громадської думки.

– Земля – це золотий фонд нашої країни і ставитись до нього необхідно дбайливо, відповідально та по-господарські. В нас мудрі, терплячі, працелюбні люди, які вміють та знають, як необхідно працювати на землі. На Форумі ми познайомились з колегами з інших регіонів України. Це наші однодумці. Бачимо, що у колег з Тернополя, Полтави, Харкова душа за долю українського села болить не менше, аніж у запоріжців. Українському селу необхідна підтримка держави, а для того щоб ця підтримка була ефективною, влада та аграрії мають слухати та чути один одного, – каже представник громадської організації «ЗАСТУП» в Запорізькій області Ольга Панфілова.

В Україні достатньо професіональних людей, які володіють великим досвідом роботи в аграрному секторі та займають активну громадянську позицію з захисту соціальних, юридичних, економічних прав селян. Чимало хто з них готов реалізовувати свої ініціативи та проекти разом з Громадською організацією «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП».

«ЗАСТУП» пропонує українцям об’єднатись для більш ефективного захисту інтересів селян та українського села. На цьому акцентувала увагу під час свого виступу на Форумі глава громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська. Розвиток внутрішнього та зовнішнього ринку аграрного сектора, захист інтересів сільгоспвиробників та споживацького ринку, відродження сільських територій, перспективи для сільської молоді, захист прав селян, підтримка аграріїв та сільських територіальних громад, громадський контроль над діяльністю місцевих органів влади та місцевого самоврядування – це лише частина тих програм, над якими разом пропонує працювати «ЗАСТУП» аграріям з усіх регіонів України.

Запоріжці вважають, що такі ініціативи «ЗАСТУПу» можуть бути тою національною ідеєю, яка здатна об’єднати українців та дати людям впевненість у завтрашньому дні.

– Країна в нас аграрна та моя думка полягає в тому, що розумно використовуючи такі міцні ресурси, як родючі землі та працелюбний народ, Україна може менш болісно вийти з економічної кризи. Інші напрямки економіки та народного господарства, безперечно, важливі, але вони більш затратні та потребують великих капіталовкладень. Необхідно бути реалістами та розуміти: надійний продовольчий ринок в країні – гарантія спокою людей, – поділився своєю думкою учасник Форуму з запорізької делегації Сергій Гіворкян.

Всі, хто небайдужий до долі своєї країни розуміють, що відродження України можливе лише за умови відродження села. Держава має правильно розставляти пріоритети та спиратись на людей праці. Працюватиме аграрний сектор економіки, розвиватиметься продовольчий ринок – буде в країні стабільність.

– Я сам родом з села Чернігівської області, а зараз живу та працюю в Запоріжжі. Село – було, є та буде основою життя і це важливо усвідомлювати. З іншої сторони, проблеми також є та будуть. Але коли ми разом – їх легше вирішувати. А будуть вирішуватись проблеми села, буде в країні стабільність, – каже представник запорізької делегації Василь Сапачков.

Запоріжці підтримували «ЗАСТУП» у намірі активно відстоювати інтереси аграріїв і на всіх рівнях влади боротись за те, щоб українське село було привабливим місцем для життя. Як справедливо відзначила глава громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська, люди втомились від пустослівної політики, людям потрібна соціальна трудова українська перспектива, тобто вкрай важливо не епізодами, а системно працювати на розвиток аграрного сектора економіки, українського села та підтримувати людей, які хочуть та вміють працювати на землі.

  zaporigga 1 zaporigga 2 zaporigga 3 zaporigga 4 zaporigga 5                                                                                                                          

 

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031