«Закони для села мають писати ті, хто живе і працює на землі», — Володимир Хоменко

ramdisk-crop_109057464_08F7fh3

За роки незалежності жодна влада повною мірою не розв’язувала проблеми села. Адже донедавна в Україні не було політсили, яка б реально захищала село та аграріїв. Про це в ефірі програми «Національні дебати» на Першому національному телеканалі заявив один із лідерів партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко.

«З року в рік село доять, як корову. І воно дуже скоро може сконати, якщо не вжити термінових заходів. Сьогодні настав час захистити себе, рідну землю й оселю! Це ключові принципи партії «ЗАСТУП» — єдиної політсили, котра стала на захист селян і сільгоспвиробників», — зазначив Володимир Хоменко.

За його словами, передвиборча програма партії «ЗАСТУП» є покроковим планом відродження українського села та підтримки малих і середніх агровиробників. Це унікальний комплексний план реформ, який вперше в Україні написали не політики для села, а село для політиків.

«У списках «ЗАСТУПу» немає жодного олігарха, спортсмена чи відомого співака. Бо ми переконані, що закони для аграріїв та селян мають писати ті, хто живе та працює в селі», — сказав один із лідерів партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко.

Він підкреслив, що програму «За рідну землю!» вже схвально оцінили десятки тисяч селян з усіх регіонів України, які взяли участь у регіональних форумах політсили. Адже в ній не лише описано величезний масив проблем, що накопичився в селі, а й реальні кроки для його розв’язання.

Нагадаємо, що політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» іде на вибори до парламенту під номером 7 у виборчих бюлетенях. Це єдина політична сила в Україні, яка повністю сконцентрувалася на проблемах села та захисті інтересів сільгоспвиробників. У першій п’ятірці лідерів «ЗАСТУПу» є чинний голова сільської ради — Олександра Шереметьєва. Партія виступає за розширення повноважень сільських і селищних рад, надання підтримки малим та середнім агровиробникам, євроінтеграцію на вигідних для вітчизняних фермерів умовах тощо.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930