З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА! ДРУЗІ, КОЛЕГИ!

Harvest background

Від імені політичної партії «ЗАСТУП» сердечно вітаємо вас зі святом – Днем працівників сільського господарства, що увінчує напружений хліборобський рік.


Ваше свято заслужено вважається всенародним. Україна була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. І не випадково саме завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв у ці скрутні часи живе наша держава.
Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але саме завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню українці можуть купувати високоякісні вітчизняні продукти, а в кожній оселі є і хліб, і до хліба.
В цей день хочемо також з повагою схилити голови перед тими працівниками, які чесно відпрацювали в сільському господарстві й пішли на заслужений відпочинок з мінімальною пенсією. Без вашої важкої праці не було б тих здобутків, якими й зараз пишається українське село. Щиро вдячні вам за любов до землі, терпіння і витримку.
Попереду у нас усіх складні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо дати друге дихання українському селу, гарантувати конкурентоспроможність його продукції на світових ринках.
То ж хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо України.
Хай Ваші родини живуть у затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров’ї!

Добрих вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031