Європа зацікавилася «ЗАСТУПом»

ramdisk-crop_110418242_Z8JF

Підтримка політичної партії «ЗАСТУП» серед європейських експертів і політиків невпинно зростає. Здебільшого це результат міжнародної конференції «Європейський аграрний діалог», яка нещодавно відбулася у Брюсселі з ініціативи «ЗАСТУПу». Зацікавленість Україною є величезною, бо всі розуміють, що в нашої країни величезний аграрний потенціал. Окрім цього, Європу дедалі більше цікавлять нові політичні сили, які орієнтовані на всебічну інтеграцію України до ЄС.

У межах брюссельського форуму лідерам «ЗАСТУПу» Володимиру Хоменку та Геннадію Новікову вдалося поспілкуватися із депутатами Європарламенту від Франції, Німеччини, Польщі, Греції, Угорщини та Литви. У партії неодноразово заявляли, що українська політсила співпрацюватиме із Польською селянською партією. Один із лідерів цієї політсили Анджей Грибж зазначив, що поява партії «ЗАСТУП», котра стала на захист українських фермерів і селян, є добрим знаком для відродження агросектора та сільських територій в Україні.

«Я переконаний у тому, що ситуація в Україні — це перемога громадянського суспільства. І я дуже радий, що українська політична сила «ЗАСТУП» представляє інтереси людей, а не олігархів. Зараз Україні конче необхідні саме такі політичні сили», — зазначив депутат Європарламенту, голова Польської селянської партії Анджей Грибж.

Свою підтримку «ЗАСТУПу» також висловили голова Європейського союзу аграріїв «Copa-Cogeca» Продромос Калатзіс і представник Торгової асоціації м’яса і м’ясних продуктів у Європі Жан-Люк Меріукс. Вони побажали успіху на парламентських виборах партії «ЗАСТУП» і висловили бажання співпрацювати із захисниками українських аграріїв і надалі.

Під час свого перебування на регіональному форумі партії «ЗАСТУП» у Черкасах, представники місії ОБСЄ були приємно вражені кількістю учасників, котрі приїхали до обласного центру на зустріч із лідерами партії. Функціонер ОБСЄ із Німеччини Розмарі Кернс разом зі своїм колегою з Канади Тобіасом Рафаелем поспілкувалися з людьми й дізналися, що таку увагу людей «ЗАСТУП» заслужив продуманою програмою реформування українського села і тим, що в лавах партії виключно досвідчені аграрії, добре обізнані із проблемами села.

«Я запитувала в делегатів форуму про те, що саме їм сподобалося в «ЗАСТУПі». Більшість із них наголосили на тому, що політсила не будує свій політичний рейтинг на бездумній критиці влади, а зосереджена на конкретних кроках зі перетворення села. Цим вона й відрізняється від інших партій», — зазначила Розмарі Кернс.

Спостерігачі місії ОБСЄ зацікавилися також наступними регіональними форумами й зустрічами із виборцями й заявили про своє бажання відвідати їх.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930