Якою має бути Верховна Рада?

Провідні українські аграрії відповідають на актуальне питання

Катерина Луценко, керівник агрофірми «Злагода» (Василівський район, Запорізька область)

ramdisk-crop_102904522_oozdGWI
Ми вже не перший рік спостерігаємо, як різні партії проштовхують свої законопроекти, а вони часто недосконалі й часом навіть ідуть у розріз з інтересами аграріїв. Україна — аграрна країна, і якщо нам допоможуть розкрити цей потенціал, то ми зможемо прогодувати велику частину світу. Я вітаю створення «ЗАСТУПу» як ідею об’єднання аграріїв в одну політичну силу. Аграрії повинні об’єднуватися у відстоюванні своїх прав. Ми не маємо права втрачати час на помилки та їх виправлення. Я переконана, що у Верховній Раді не менше 30% місць мають зайняти депутати-аграрії. Це повинні бути професійні, відповідальні люди, у яких за плечима величезний досвід роботи в аграрному секторі економіки. Потрібні справді народні законопроекти, які дозволять Україні розвиватися.

Віктор Грищук, голова СПК «Перемога» (м. Степногірськ, Запорізька область)

ramdisk-crop_102902159_rQt6xyХто ж буде думати й турбуватися за нас, якщо ми самі про себе не потурбуємося? Сьогодні Україна, будучи аграрною країною, не має аграрної фракції у Верховній раді. Парадокс! Українці мають незліченні багатства й чомусь бідно живуть. Потрібно порушити цю традицію, щоб селяни на майбутніх парламентських виборах віддали свій голос гідним людям, які відповідально працюватимуть над тим, аби в селах були дитячі садки з теплом, нормальні дороги, освітлення тощо. Важливо, щоб багатий землею селянин був ще й соціально багатим.

Віра Найдьонова, директор ДП «ДГ «Асканійське», герой України

ramdisk-crop_102903778_F0z8KZУ Верховній Раді має бути потужне аграрне лобі. Ми виходимо зі своєю продукцією на міжнародні ринки, але без державної допомоги наші аграрії не зможуть на рівних конкурувати. Цю допомогу можна одержати тільки через підтримку законодавців. Наша сила в єднанні селян!

Петро Сущук, фермер-одноосібник (с. Прилуцьке, Волинська область)

ramdisk-crop_102914263_JzNsb0gГадаю, що селян у парламенті мають представляти вихідці із села та аграрії. Без усіляких олігархів. Бо ніхто не зрозуміє просту людину так, як її зрозуміє така ж проста людина. Я, для прикладу, зібрав ранню картоплю, а в мене її можуть забрати гуртом лише по 1 гривні, роздріб на ринку — лише 2,5–3 гривні. Питання: навіщо мені вирощувати цю картоплю? Хтось із керівництва держави про таке хоч задумувався? У владі мають бути люди, які розуміють проблеми села, як свої власні

Галина Колісник, голова фермерського господарства (с. Привітне Золотоніського району Черкаської області)

ramdisk-crop_102905813_3EFJДуже шкода, що на такій прекрасній землі живуть бідні люди. Країна потерпає від холуйства. Я просила 100 гектарів, а маю тільки двадцять. Мені відмовили в державному кредиті, тому я залізла у страшні борги, які відробляла упродовж десяти років. Моїм чотирьом дітям немає чим займатися в моєму господарстві, бо землі занадто мало. Проблема нашого сільського господарства в тому, що всюди корупція, аграрна політика неправильна: дуже багато часу забирає складання звітів, а цей час я б могла провести в полі. До влади приходять непрофесіонали, які не тямлять у сільськогосподарській сфері. Ну невже не можна придумати, скажімо, ставку за землю, яку було б легко сплачувати замість численних податків? Я вважаю, що аграрна партія має бути основною політичною силою в українському парламенті, адже Україна виживе тільки завдяки землі й людям.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031