Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» підтримало українських військових

ramdisk-crop_105629945_fstsg

25 вересня стартувала благодійна програма Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» — «Всією громадою». Разом із фермерами Макарівського та Фастівського районів Київської області, активісти відправили медичним закладам, які лікують постраждалих у зоні проведення АТО, гуманітарну допомогу.

50 тонн картоплі для українських військових зібрали у 8 селах Фастівського та Макарівського районів. За словами координатора Всеукраїнського аграрного об’єднання «ЗАСТУП» у Макарівському районі Олександра Гуменюка, селяни охоче відгукнулися на пропозицію підтримати українських військових.

«Люди готові допомагати, бо вони добре знають, куди піде ця картопля. Тому селяни раді, що своєю працею вони допомогли нашим хлопцям», — сказав Олександр Гуменюк.

5 вантажівок із картоплею вже вирушили до Клінічного госпіталю Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, Військово-медичного клінічного центру Південного регіону (обидва — м. Одеса), госпіталів СБУ, МВС та Центрального клінічного госпіталю Держприкордонслужби (всі — Київ).

«ЗАСТУП» і надалі захищатиме інтереси аграріїв та селян. Я вважаю, що представники сільгоспвиробництва мають бути представлені в кожному органі влади. Адже всім відомо, що сьогодні саме аграрний сектор піднімає економіку з колін», – зазначив представник Всеукраїнського аграрного об’єднання «ЗАСТУП» Віктор Бутник.

У «ЗАСТУПі» зазначають, що це лише перший крок благодійної місії об’єднання з допомоги постраждалим у зоні АТО. У межах проекту «Всією громадою» створено координаційну раду, яка разом з аграріями буде допомагати мирним жителям Донбасу якісним продовольством вітчизняного виробництва.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930