В одеських аграріїв з’явились ЗАСТУПники

У Київському Національному комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) 26 липня 2014 року відбувся Форум громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» (За соціальну трудову українську перспективу).

З усіх куточків нашої батьківщини зібралися активні небайдужі люди різного віку, які вірять у власні сили та свою землю, цінують Родину, Дім та Україну. Від Одещини 200 делегатів прийняли участь в Форумі.

odessa 1Одещина, одна з найбільших областей країни, стала рідною для більш як 60 народів, які своєю працею збагатили край культурними традиціями своїх націй. Великий потенціал регіону займає провідне місце в країні, а саме – сільське господарство та переробна промисловість. Серед продукції, яка виробляється сільгоспвиробниками Одещини, переважають зерно, соняшник, ріпак, виноград, м’ясо та молоко. Широкого розвитку набуває садівництво та тваринництво, але рибопромислові підприємства занедбані. Одеська область розташована в зоні ризикованого землеробства. Однією з важливих проблем, яка не дає сільським громадам розвиватися – є бездіяльність місцевих чиновників та не досконала законодавча база, непомірні податки та завищена оренда на використання сільгоспобладнання, транспорту. Значною проблемою для сільгоспвіробників є отримання банківських кредитів зі сплатою високого відсотку. Тому аграрії об’єднуються в громадську організацію задля контролю над діяльністю місцевих органів влади, для захисту та підтримки аграріїв та сільських територіальних громад, з метою опрацювання реальних програм в інтересах сільгоспвиробників, переробних підприємств та постачальників паливо-мастильних матеріалів та техники.

Учасників Форуму привітала керівник ГО «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Максимівна Синявська. Пані Ірина підкреслила: «Активісти «ЗАСТУПу» розпочали діалог, який повинен мотивувати органи влади почути сільгоспвиробників та тих, хто споживає продукцію, аби дії влади не розходилися з очікуваннями суспільства. Сподіваюся, наша організація стане відкритим майданчиком дискусій для вироблення конкретних пропозицій та контролю за їх упровадженням в реальне життя.» Слова лідера громадської організації підтримали делегати-однодумці дружними оплесками.

Керівник Одеської обласної громадської організації «ВО «ЗАСТУП» Віктор Волобоєв зібрав в єдину організацію однодумців, які на власному досвіді знають всі досягнення та проблеми сільгоспвиробників півдня України. «Делегати Форуму із Одещини підтримують принципи на яких базується громадська організація «ВО «ЗАСТУП», а саме: через повне оновлення влади – до оздоровлення суспільства; через відкритість та прозорість – до підзвітності громаді; через поєднання досвіду поколінь та натхнення молоді – до розвитку сільських громад,» – зазначив Віктор Волобоєв.

Хвилювання земляків висловила поетеса Одещини Галина Лиса у своїй сповіді «Прости нам, земле»:

«…Та серце вимагає так сказати,

Щоб розбудити совість у людей.

Весна надворі, а думки – мов рани,

Душа селянська плаче, бо болить

За всі поля, вагітні бур’янами,

Хоч їм хліба призначено родить,

Сама собі ніколи не пробачу

Безсилого мовчання у сльозах,

Та знайте же: якщо селянка плаче,

То значить: плаче Батьківщина вся!…

… Народ словами не нагодувати,

Не сійте лиш обіцянки свої,

Ще жде земля зерна, як діток мати,

Не вірячи, що зрадили ії.»

Віримо в те, що нове Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» є найактуальнішим, найефективнішим в виборі захисту інтересів аграріїв в Україні.

  odessa 2 odessa 3 odessa 4 odessa 5 odessa 6 odessa 7

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031