Українці звернули увагу на аграрну партію — опитування

SOCIS_LogoЦентр соціальних і маркетингових досліджень SOCIS оприлюднив нові дані рейтингу політсил, котрі заявили про участь у дострокових парламентських виборах. Традиційно високу позицію займає Блок Петра Порошенка. Він лідер передвиборчих гонок.

Серед аутсайдерів — Комуністична партія України (2,9%), об’єднання «САМОПОМІЧ» (2%) і Партія регіонів (1,9%). Однак, найбільшим відкриттям цієї передвиборчої кампанії стала політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП». Згідно з даними SOCIS, серед людей, які визначились, що прийдуть на вибори, за партію, яка лише нещодавно з’явилася в українському політикумі, близько 1% українців.

За словами аналітика аграрного ринку Андрія Китаєва, це пояснюється тим, що партія «ЗАСТУП» зайняла нішу, яку більшість політиків ігнорували.

«Деякі політики у своїх програмах виділили всього кілька абзаців аграрній галузі, теж здебільшого декларативних. Поки лише одна партія повністю сфокусувалася на аграрній темі. Я кажу про нову політсилу «ЗАСТУП». Окрім того, в її складі немає розтиражованих імен, які скомпрометували себе корупцією», — зауважив Андрій Китаєв.

Політолог Андрій Бузаров вважає, що з огляду на темпи, якими зростає популярність партії «ЗАСТУП», вона має не лише всі шанси пройти до парламенту, а й може потрапити до п’ятірки лідерів.

«Ймовірно, що підтримка «ЗАСТУПу» буде зростати за рахунок відтоку голосів від «Батьківщини», яка не виправдала сподівань виборців та Олега Ляшка, чий радикалізм вже всім починає набридати», — резюмував Андрій Бузаров.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930