«У відродженні села зацікавлені і містяни. Бо якісні вітчизняні харчі потрібні всім!», — кандидат у депутати від партії «ЗАСТУП» у 217 мажоритарному окрузі Олександр Шульга

ramdisk-crop_108810039_ht3U

Підпис Олександра Шульги можна знайти в більшості документах на здавання багатоповерхівок у столичній Оболоні. Тоді він працював рядовим пожежним воєнізованої пожежної охорони в Києві і бачив як розбудується один із районів столиці. Олександр Андрійович народився на Київщині, в селі Бишів. Після навчання у Львівській вищій інженерній пожежно-технічній школі пропрацював на різних керівних посадах у Київському гарнізоні пожежної охорони. Після 27 років служби перейшов керувати столичним ЖЕКом No 11. А сьогодні, у 59 років із величезним багажем управлінського досвіду вирішив іти на вибори в Оболонському районі Києва від політичної партії «ЗАСТУП».

Олександре Андрійовичу, ви балотуєтеся в окрузі, де мешкає 171 тисяча столичних жителів. Чому містян мають турбувати проблеми села та аграріїв?

По-перше, свого часу більшість селян, які приїхали на роботу до Києва, отримували квартири саме на Оболоні. Ці люди нікуди не зникли, у багатьох у селах є родичі і тому їм дуже близькі питання села. По-друге, і це найважливіше — всі люди, незалежно від того, де вони живуть — у місті чи селі, хочуть їсти якісні, органічні, здорові продукти. А без відродження села, без підтримки аграріїв ця продукція поступово зникатиме з наших столів. Нам усім треба зрозуміти, що чим кращими будуть умови для селян, тим більше буде якісної продукції, і тим вона буде дешевшою.

Чому ви вирішили стати частиною команди партії «ЗАСТУП»?

Сьогодні настав час захистити себе і свою рідну землю. Влада цим не займається. Політики перетворили село на дійну корову, з якої витискають усі соки, і якщо не втрутитися, то вона незабаром здохне. Але найжахливіше, що наразі немає партії, яка б захистила селян. Єдиною політсилою, котра йде в парламент із чітким планом реформування аграрного сектора та відродження села є партія «ЗАСТУП». Вона об’єднала людей, що вболівають за рідну землю — це вихідці із народу, прості люди, котрі знають, як розв’язати проблеми села. Ми маємо великий практичний досвід в аграрній сфері, науці, в управлінні. Ми знаємо, як врятувати економіку України, відродити село, забезпечити продовольчу безпеку країні та зберегти здорову націю.

А як давно ви самі тримали в руках заступ і працювали на землі?

У моєму рідному селі Бишів досі живуть сестра та брат. Моя сім’я має в Житомирській області 50 соток городу, на яких ми вирощуємо продукти для нашої родини. Фактично, майже нічого не купуємо на базарах. Тому мене працею на землі не злякаєш.

На вашу думку, що потрібно зробити, аби село стало комфортним місцем проживання й молодь захотіла переїхати туди із міста?

Для того, щоб село стало цікавим для життя, треба створити гідні умови — для роботи, дозвілля. Потрібно відновити практику надання житла молодим фахівцям, ініціювати державну підтримку для фермерів-початківців, спростити доступ до кредитів на аграрну техніку. Все-таки XXI століття на дворі, не однією ж лопатою аграріям працювати! Саме за ці ініціативи й виступає партія «ЗАСТУП».

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031