У політичні перегони вступає нова аграрна партія «ЗАСТУП»

ramdisk-crop_103016322_91WqCVC

Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» іде на вибори до Верховної Ради. Головними своїми завданнями політична сила ставить захист інтересів сільгоспвиробників, розвиток сільських територій та збереження села як колиски української нації.

На сьогодні «ЗАСТУП» є єдиною політичною силою, яка заявила, що обстоюватиме інтереси сільських жителів та аграріїв України. В її лавах – фермери, працівники лісництв, представники малих та середніх сільгоспвиробництв, агропромислових холдингів, лідери аграрної науки, сільська інтелігенція з усіх регіонів України. Тобто всі ті, хто живе і працює на землі, хто пов’язує із селом своє майбутнє.

Члени «ЗАСТУПа» переконані, що вітчизняний АПК повинен стати локомотивом, який дасть потужний імпульс для розвитку країни. Незважаючи на те, що галузь не забезпечена повною мірою підтримкою держави, вже зараз частка АПК у загальному обсязі ВВП наблизилася до 10% і забезпечує до 30% вітчизняного експорту.

Програма пройшла експерте обговорення фахівців аграрної галузі, голів сільських рад, керівників асоціацій і науковців.

«ЗАСТУП» виступає за децентралізацію влади, яка дозволить громаді самій розв’язувати власні проблеми із застосуванням значних фінансових ресурсів. Ми підтримуємо вступ України до ЄС, однак вважаємо, що він має відбуватися на вигідних для національного виробника умовах. Важливою ланкою в реформуванні АПК партія вважає проведення земельної реформи, підтримку малого та середнього агробізнесу, забезпечення податкових пільг для нових сільгосппідприємств, створення робочих місць для сільської молоді, підтримку традицій села, його культури та автентичності», – наголошує заступник керівника партії Геннадій Новіков.

«За рідну землю!» є передвиборчою програмою партії «ЗАСТУП» і реальним планом до розв’язання величезного масиву невирішених проблем АПК та сільських територій. У реалізації цього плану представники «ЗАСТУПа» спираються на величезний інтелектуальний потенціал і практичний досвід партійців, для яких робота на українській землі є справою життя.

«ЗАСТУП» – не галузева, а загальнонаціональна політична сила! Ми відчуваємо, що зараз Україні потрібне політичне лобі. Політична воля насамперед має бути представлена у Верховній Раді. Україна повинна мати фракцію, яка б обстоювала права аграріїв. Сільські об’єднання повинні мати не тільки моральну, а й фінансову, ресурсну підтримку в парламенті. Ми переконані, що наш план перетворень українського села та реформування АПК здатен дати гідну відповідь на цей запит», – зазначає заступник керівника політичної партії «ЗАСТУП» Ірина Синявська.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031