Тернопільщина – край аграрний

«Ми заступимося за право сільгоспвиробників. Ми прокопаємо дорогу до чиновників, які вперто не хочуть чути аграріїв. Ми заступимося за право споживачів отримувати чисту, якісну та доступну за цінами продукцію, а якщо прийдеться, то ми боротимемося своїм заступом, як ефективним і перевіреним роками знаряддям, проти корупціонерів та шахраїв», – заявила на першому форумі громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» її голова Ірина Синявська.

На це зібрання до столиці приїхало з усіх куточків нашої держави понад 4 тисячі небайдужих до розвитку аграрної України людей.

Делегацію Тернопільщини представляло 100 представників, які готові боротися за підтримку агровиробників, споживачів продукції та за збереження й оновлення українського села.

 Іван Анатолійович з Теребовлянщини аграрій з 35-літнім стажем. Чоловік вірить, що «Всеукраїнському об’єднанню «ЗАСТУП» вдасться відновити старі та започаткувати нові програми розвитку сільського господарства, вони зможуть зацікавити європейського інвестора, який прийде у наш край та допомагатиме розвивати область, підніматиме села, забезпечить нові робочі місця.

«Тернопільщина – край аграрний, який потребує капіталовкладень, – каже він, – за останні роки сільське господарство області суттєво розвинулося, ми маємо хороші показники врожайності. Сподіваюся, що ВО «Заступ» вдасться відновити на території нашого краю програму з часткової проплати фермерам профільним міністерством вартості сільськогосподарської техніки, програму розвитку садівництва, яка реальна для південної частини землі Тернопільської. Ми, сільгоспвиробники та аграрії Тернопілля, готові допомагати «Заступу» реалізовувати усі починання, які б дозволили розвинути нову, сильну, аграрну Україну».

 Захист та підтримка аграріїв і сільських територіальних громад, громадський контроль за діяльністю влади, розробка програм в інтересах сільгоспвиробників та споживачів – основні завдання громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП».

 Саме ці завдання та бажання жити краще спонукали мешканку Заліщицького регіону Галину Миколаївну подолати таку далеку дорогу до Києва та підтримати представників молодої, але цілеспрямованої громадської організації.

Жінка переконана, що «Заступ» потужно візьметься за товаровиробництво, вони відкоректують ціни на сільгосппродукцію та піднімуть село з колін.

«Мене зацікавили їхні пріоритети та засади роботи. Якщо усе це їм вдасться втілити у життя, то село відродиться. Я згідна з ними, що контролювати усі процеси та владу повинні територіальні громади, бо люди втомилися від порожніх обіцянок політиків. Рослинництво, тваринництво та переробна галузь – основні напрямки роботи Тернопільщини, а усі пріоритети «Заступу» тісно переплітаються з нашою областю. Ми повинні зробити усе, щоб молодь залишалася у селі, щоб малі села розвивалися, а не зникали з мапи країни. Для молодих спеціалістів мають бути створені усі умови для роботи та життя, в селах потрібно облаштувати необхідну інфраструктуру. Тоді люди працюватимуть, а Україна розвиватиметься, адже сьогодні натуральні продукти ціняться високо, а Тернопільщина має шанс голосно заявити про себе», – стверджує Галина Миколаївна.

 Голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська наголосила, що вони утворилися та сформувалися у таку потужну організацію з однією метою – допомогти державі, яка народжувалася у важкі, буремні зимові дні, побачити і зрозуміти людей країни, сформувати пріоритети для того, щоб кожен громадянин зміг відчути свою роль у побудові нового життя. Аграрний сектор економіки – це унікальне джерело стабільності та продовольчої безпеки країни. Він базується як на новітніх технологіях, так на праці селянина. Саме аграрний сектор об’єднує мільйони тих, хто вирощує продукцію у селах і тих, хто споживає її у містах.

Наше Всеукраїнське об’єднання сформує і запропонує державі таку модель одночасного розвитку малого і великого сільгоспвиробника, яка забезпечить інтереси кожної з цих сторін та їх взаємовигідне співробітництво.

Ми заступимося за українське село, в державі буде реальна програма його розвитку, створена активістами «Заступу» та представниками від кожної територіальної громади і обговорена усім українським суспільством.

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» готове взяти на себе просвітницьку функцію і відстоювати інтереси українського села, середніх та дрібних товаровиробників на шляху до Європейського Союзу. Ми маємо об’єднатися і зберегти Україну, – наголосила Ірина Синявська.

 1_ternopi 3_ternopi 5_ternopi 7_ternopi 8_ternopi

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031