СЛОБОЖАНЦІ ІЗ «ЗАСТУПОМ» ДО НОВИХ ПЕРЕМОГ

ramdisk-crop_109959757_AsUdq

Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» приділяє велику увагу розвитку колиски нації. Тривалий час на теренах нашої країни, села та хутори були кинуті майже напризволяще і через це соціальна інфраструктура населених пунктів занепадала. Люди в пошуках кращої долі залишали рідні обійстя та вирушали до райцентрів і великих міст. Така ситуація не могла продовжуватися безкінечно, а тому зараз нарешті є політична сила «ЗАСТУП», яка не на словах, а на ділі вирішує низку актуальних соціальних питань.

Днями керівник Харківського обласного осередку ВАО «ЗАСТУП», депутат Харківської обласної ради Віталій Панов разом з активістами цієї селянської політичної сили привітали мешканців Олександрівки, що розташована у Вовчанському районі з Днем села.

“Щиро вітаю вас із цим значущим святом. Знаю, що проблем у селян ще вистачає з головою, але разом з вами ми обов’язково їх подолаємо. Звісно, за місяць чи два всі питання, які накопичувалися роками, нікому не під силу розв’язати, але крок за кроком ми обов’язково разом з вами це зробимо і житимемо не гірше чим у Європі. Приміром може слугувати сусідня Польща. В цій країні тривалий час спостерігався економічний і соціальний занепад. Але поляки завдяки звитяжній праці не лише зробили справжній аграрний прорив, але й на високий рівень підняли соціальну інфраструктуру сільських населених пунктів. І зараз все більше городян перебираються жити в села, де створені для життя всі комфортні умови. Переконаний, що і в Україні незабаром настануть ці часи і колись неперспективні сільські населені пункти розквітнуть на повну силу.”– поздоровив присутніх Віталій Панов.

ramdisk-crop_109959813_Z40lЛідер Харківського обласного осередку ВАО «ЗАСТУП» розповів, що першим кроком у справі відродження села слід формувати бюджет знизу – вгору, а не навпаки як зараз. Відтак, сільські ради отримують до бюджету якісь крихти і неспроможні повноцінно забезпечити життєдіяльність населених пунктів. Також потрібно внести зміни і до оподаткування, адже великі сільгосппідприємства не завжди сплачують податки на місцях. Від цього також потерпають сільські території, не отримуючи коштів. І звісно, слід продовжувати будівництво дитячих садочків, закладів охорони здоров’я, культурних і спортивних об’єктів.

Своєрідною родзинкою святкування став футбольний матч на першість Вовчанського району. Поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі і глядачі отримали лише позитивні емоції. Після матчу Віталій Панов подарував спортсменам м’ячі із символічним номером 7 і побажав командам подальших спортивних перемог і яскравих результатів.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930