Сільські голови з усієї країни обговорили нагальні проблеми села

ramdisk-crop_106719546_jpZDt

1 жовтня на виїзному засіданні в с.Омельник Полтавської області, 39 керівників сіл з усіх регіонів України, що увійшли до передвиборчого списку політичної партії «ЗАСТУП», обговорюють найболючіші проблеми українського села.

«ЗАСТУП» — єдина політична сила в Україні, котра замість олігархів і мільйонерів включила до своїх лав десятки представників сіл. Сільський голова присутній навіть у першій п’ятірці лідерів «ЗАСТУПу» — це чільник Омельницької сільської ради Олександра Шереметьєва. На її переконання, реальні зміни в селах почнуться лише тоді, коли закони та реформи ініціюватимуть люди, котрі знають про проблеми сіл і вміють їх розв’язувати.

ramdisk-crop_106719398_0UDP67r«Ми — сільські голови — як ніхто знаємо, що ситуація в українському селі є катастрофічною. Село наразі живе лише ініціативами людей і сільських голів. Адже не часто агровиробники, котрі працюють у сільській місцевості, беруть на себе соціальну відповідальність за розбудову територій, де розміщене виробництво», — сказала Олександра Шереметьєва.

Учасники виїзного засідання підкреслили, що однією з найбільших проблем села є відсутність дієвих реформ із боку держави, а також байдужість політиків до захисту інтересів селян і сільгоспвиробників. Як наслідок, рівень життя в селах на кілька порядків нижчий, ніж у містах: відсутні нормальна медицина, освіта, є проблеми з якісною питною водою. Один із лідерів «ЗАСТУПу» Володимир Хоменко наголосив, що за роки незалежності жодний уряд не приділяв належної уваги розв’язанню проблем комунальної сфери. Через брак повноважень і фінансів, сільські та селищні ради не можуть впоратися з цими проблемами.
ramdisk-crop_106719354_3Xdb

«Я хочу констатувати, що сьогодні 70% інженерних мереж, кожна друга водонапірна башта, артезіанська свердловина, насосна станція потребують заміни, ремонту або оновлення. Не розв’язаними залишаються питання із санітарним очищенням сільських населених пунктів, вивезенням сміття, сміттєзвалищами. Все це вимагає нових підходів», — зазначив Володимир Хоменко.

Селищні голови погодилися, що в Україні давно назріла необхідність створення політичної сили, яка б зайнялася розвитком села. Єдиною партією, котра визначила власним пріоритетом обстоювання інтересів селян, є «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

Під час заходу сільські та селищні голови підготували звернення до всіх керівників громад, селян та аграріїв із проханням підтримати політичну силу, що стала на захист села, рідної землі, України!

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930