Регіональним форумом у Луцьку партія «ЗАСТУП» завершила передвиборче турне Україною

ramdisk-crop_110428075_cF9zxdT

Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» завершила всеукраїнське турне. За три тижні лідери партії – Геннадій Новіков, Ірина Синявська, Олександра Шереметьєва та Володимир Хоменко — об’їздили більшість областей України.

Кожна зустріч з очільниками аграрної політсили супроводжувалася аншлагом.


«ЗАСТУП» користується великою повагою й довірою серед селян, сільських трударів. Адже це партія, яка говорить голосом хліборобської України й хоче не на словах, а на ділі захистити село»
, — зазначила учасниця форуму в Харкові, голова Волохівської сільської ради Інна Чугун.

Загалом, участь у регіональних форумах «ЗАСТУПу», де обговорювалася передвиборча програма «За рідну землю!», узяли понад 25 тисяч людей, які представляють різні верстви сільського населення. Один із лідерів партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко розповів, що головним завданням регіональних форумів було донести до українців, котрі живуть у селах, що відтепер у них є захисник і союзник.

«Повірте мені, якщо у Верховній Раді не буде представлена аграрна партія «ЗАСТУП», то вже завтра нам потрібно буде рятувати нашу землю. «ЗАСТУП» розробив конкретні ініціативи та конкретні реформи й готовий їх реалізовувати. Адже настав час захистити себе, оселю та рідну землю», — підкреслив Володимир Хоменко.

Виступаючи перед тисячами людей із різних регіонів України, заступник лідера Ірина Синявська наголошувала, що передвиборча програма «ЗАСТУПу» написана не політиками для села, а селом для політиків.

«В її розробці взяли участь сільські та селищні голови, керівники агроасоціацій і експерти аграрного ринку України. У програмі покроково описано найболючіші проблеми селян і реальні реформи, які допоможуть їх розв’язати», — сказала Ірина Синявська.

Для комплексного відродження агросектора та сільських територій «ЗАСТУП» вважає за необхідне розширити повноваження й бюджетну базу сільських громад і надати їм право самостійно розпоряджатися заробленими грошима.

25 тисяч учасників регіональних форумів схвально оцінили передвиборчу програму «ЗАСТУПу». Адже, на відміну від інших партій, аграрна політсила не займається популізмом, а пропонує реальні кроки для відродження села. І всі ці люди готові 26 жовтня підтримати «ЗАСТУП» на виборах до Верховної Ради.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930