Рада Аграрного союзу України визнала «ЗАСТУП» єдиною партією, що буде захищати село в парламенті

ramdisk-crop_105770807_ssgOf

Закриття ринків збуту Росії та захист вітчизняних фермерів. Це основні теми щорічної Ради Аграрного союзу України, яка 25 вересня відбулася в Києві. На форум з’їхалися десятки провідних сільгоспвиробників країни.

Експерти почали з дискусії — як допомогти фермерам, що вирощують соняшник. Адже через заборону Росії на ввезення української олійної культури вже майже 2 місяці вітчизняні аграрії зазнають значних збитків.

Але справжнє пожвавлення серед фахівців викликала тема перезавантаження влади на майбутніх парламентських виборів. Голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков зазначив, що через відсутність дієвої державної політики в сільському господарстві у ньому накопичився великий масив проблем.

«Люди просять владу звернути на них увагу, провести земельну реформу, навести лад із цінами, врешті-решт дати їм можливість нормально працювати й заробляти на життя. Але ніхто з політиків повною мірою не обстоює інтересів аграріїв», — заявив голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков.

Члени Ради Аграрного союзу України — представники «Аграрної партії» зазначили, що їхня політсила не братиме участі у цьогорічних виборах. Тому, за словами Геннадія Новікова, єдиною силою, яка буде захищати село та обстоювати інтереси фермерів, є Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП».

«Сьогодні «ЗАСТУП» — це саме та політична сила, яка комплексно підійшла до розв’язання нагальних проблем села», — зазначив Геннадій Новіков.

Він додав, що партія розробила унікальну програму реформ, яка пропонує шляхи розв’язання великої кількості проблем аграрного сектора.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930