Програму для порятунку АПК — у дію!

ramdisk-crop_103155337_couT

Аграрний сектор завжди був бюджетотвірною галуззю. Однак, незважаючи на це якість життя фермерів, простих селян, темпи розвитку сільських територій є незадовільними. Існує прірва між соціальними стандартами великих і дрібних населених пунктів, диспропорція між потужними холдингами та малим, середнім і одноосібним підприємництвом на селі. Українці чекають рішучих дій, що зможуть змінити їхнє життя та вивести Україну на шлях розвитку. Політична партія «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» готова діяти!

Представники «ЗАСТУПа» неодноразово заявляли, що не збираються відсиджуватися у владних кабінетах, а рішуче налаштовані втілювати в життя власну унікальну програму цілісного порятунку АПК та розвитку сільських територій — «За рідну землю!».

ramdisk-crop_103154836_fhPO7Упродовж кількох місяців її розробляли найкращі аграрні фахівці країни, а згодом — на експертній дискусії в селі Фурси (Київська обл.) — обговорили керівники агроасоціацій, сільські голови, фермери та науковці. Всі ці люди особисто обізнані із проблемами села та знають, як змінити ситуацію.

Головна теза програми «За рідну землю!» — український агропромисловий комплекс може стати локомотивом, що вивезе вітчизняну економіку з кризи. А село та родюча українська земля, у разі проведення реформ, дадуть потужний імпульс економічному розвитку країни.

«Навіть у час, коли держава не надто опікується аграріями — галузь показує високі показники розвитку: частка АПК у загальному обсязі ВВП наблизилася до 10%. Аграрії забезпечують приблизно 30% вітчизняного експорту. Зважаючи на позитивні перспективи капіталізації галузі та прогнозоване підвищення попиту на світових ринках продовольства, питома вага агропромислової продукції в загальному обсязі виробництва збільшуватиметься».

Зокрема, «ЗАСТУП» виступає за децентралізацію влади, яка дозволить громаді самій розв’язувати власні проблеми із застосуванням значних фінансових ресурсів. Для реформування сільських територій партія пропонує ухвалити нову Державну цільову програму розвитку українського села, проект якої розроблено й апробовано «ЗАСТУПом», створити умови для заохочення проживання в селі.

«Важливими ланками у програмі є шляхи вдосконалення земельних відносин. «ЗАСТУП» виступає за продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, мінімізацію дозвільних процедур, удосконалення порядку продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення, виведення землекористування з тіньового обігу, удосконалення ведення Державного земельного кадастру, ухвалення Державної цільової програми «Охорона родючості землі», — зазначає заступник голови партії Ірина Синявська.

Політична партія підтримує вступ України до ЄС, однак вважає, що інтеграція має відбуватися на вигідних для національного виробника умовах.

Стратегічними пріоритетами є підтримка малого та середнього агробізнесу — збереження для них єдиного сільськогосподарського податку, спеціального режиму оподаткування ПДВ і спрощення доступу до кредитних ресурсів. Для нових сільгосппідприємств «ЗАСТУП» пропонує запровадити податкові пільги. Своєю програмою партія публічно заявляє, що має чіткий план аграрного розвитку та волю політичними засобами втілити його у життя.

 

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031