Про «ЗАСТУП»

Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» (ЗА Соціальну Трудову Українську Перспективу) було створено для привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора економіки України, розвитку сільських територій, відновлення інфраструктури села та забезпечення жителів України якісними продуктами за доступними цінами.

Основні завдання ВО «ЗАСТУП»:

– захист та підтримка аграріїв і сільських територіальних громад; – громадський контроль над діяльністю місцевих органів влади та місцевого самоврядування; – розробка реальних програм в інтересах сільгоспвиробників і споживачів.

Основні принципи ВО «Заступ»:

–  через повне оновлення влади – до оздоровлення суспільства; –  через відкритість та прозорість – до підзвітності громади; –  через поєднання досвіду поколінь та натхнення молоді – до розвитку сільських громад. Активісти ВО «ЗАСТУП» чітко усвідомлюють, що для цього необхідно не тільки розуміти існуючі проблеми, але і ставати активним учасником політичного процесу. Участь у політичному житті держави дозволить не тільки відроджувати село, а й прокопати широку дорогу до європейського продовольчого ринку. Адже поки тільки один агровиробник з десяти зможе виконати вимоги Євросоюзу до якості продукції. Таку невтішну статистику Україна, безсумнівно, виправить, бо тепер у кожного селянина на озброєнні є Всеукраїнський «ЗАСТУП». IMG_5137

Зв’язатися з нами

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930