Партія «ЗАСТУП» вимагає від уряду не допустити знищення аграрного сектору під час посівної 2015 року

thumb-item-523x340-e80eПолітична партія Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» підтримала звернення голови Аграрного союзу України та заступника голови партії «ЗАСТУП» Геннадія Новикова до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка щодо необхідності державної підтримки аграріїв у зв’язку з подорожчанням проведення посівної на 50%. Про це сьогодні повідомила прес-служба партії.
Звернення Аграрного союзу України до очільника Уряду спричинене скаргами від сільськогосподарських товаровиробників, значним подорожчанням в 2015 році матеріально-технічних ресурсів і відсутністю банківського фінансування аграрного сектору.
«Наближається весняна посівна кампанія, вартість якої збільшилася щонайменше на 40-50%. Разом з тим, більшість господарства Аграрного союзу України мають середній розмір і не мають необхідних сховищ для зберігання зерна та олійних культур, тому свій врожай розпродали ще на початку осені за відносно низькими цінами. Сьогодні ці підприємства відчувають нестачу обігових коштів для посівної кампанії, тоді як в Державному бюджеті на 2015 рік не передбачено жодної копійки на відшкодування відсотків за кредитами для аграрного сектору. Крім того, суттєво подорожчали інші МРТ – техніка, комплектуючі, паливо мінеральні добрива, засоби захисту рослин», – йдеться у зверненні.
Політична партія Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» підтримує конкретні пропозиції Аграрного союзу України, а саме: внести зміни до Державного бюджету і передбачити кошти для відшкодування банківських відсоткових ставок за кредитами для аграрного сектору, здешевити вартість палива для аграріїв за рахунок розроблення механізму відміни (відшкодування) акцизу на дизельне пальне та передбачити сприятливий режим завезення імпортованих мінеральних добрив, засобів захисту рослин, техніки та комплектуючих.
У партії «ЗАСТУП» переконані, що відсутність конкретних кроків Уряду на ситуацію з підготовкою до весняно-польових робіт поставить на коліна більшість малих та середніх господарств. Як наслідок, це призведе до подорожчання продуктів харчування вітчизняного виробництва для усіх споживачів України.
Нагадаємо, що раніше заступник голови партії «ЗАСТУП» Геннадій Новиков заявляв, що «фермери-одноосібники, які виробляють понад половину всієї сільгосппродукції в Україні, залишаються поза увагою держави і така байдужість може призвести до повної деградації цього сектора агроринку».

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930