Партія «ЗАСТУП» вимагає не допустити тотальної мобілізації аграріїв

mobiliz
Непродумана політика щодо мобілізації усіх жителів села, а особливо працівників сільськогосподарських підприємств, може стати серйозною загрозою для економіки та продовольчої безпеки України. Міноборони та Мінагрополітики повинно виробити роз’яснення щодо мобілізації працівників агропідприємств та подати відповідні пропозиції керівництву держави. Про це сьогодні заявила голова політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська.
Голова партії «ЗАСТУП» нагадала, аграрний сектор вже декілька років поспіль є рушійною силою економіки України, а кожен окремо взятий працівник сільгосппідприємства є основою продовольчої безпеки. Тому, за ініціативи голови Дніпропетровської обласної партійної організації В’ячеслава Труша, партія «ЗАСТУП» відкрито звертається до керівництва аграрного та оборонного міністерств.
«Ми звертаємося до Міністра аграрної політики та продовольства України та Міністра оборони України з вимогою невідкладно провести міжвідомчу нараду із залученням представників громадських організацій та профільних асоціацій, сільських голів і керівників сільгосппідприємств, фермерів та керівників військових комісаріатів. Спільними зусиллями мають бути вироблені пропозиції Президенту України, Прем’єр-міністру України та голові Верховної ради України щодо принципів мобілізації працівників сільськогосподарських підприємств», – наголосила Ірина Синявська.
На її думку, при цьому не варто допустити зловживань окремими особами, які можуть нашвидкуруч працевлаштуватися в агрокомпанію та уникнути виконання військового обов’язку.
«Політична партія «ЗАСТУП», всеукраїнська громадська організація «ЗАСТУП» та профільні організації аграріїв вважають, що необхідно визначити критерії мобілізації. Усі фахівці, необхідні для забезпечення продовольчої безпеки, повинні пройти навчання при військових комісаріатах, отримати необхідне спорядження і мають бути готові до відпору діям ворога. Але це стосується працівників певних категорій. Агропідприємство на день отримання повістки має бути зареєстрованим мінімум 1 рік і відповідний працівник повинен там працювати на момент мобілізації. Це дозволить залишити «у полях» та «на комбайні» фахівців, без яких не обійдеться українське село. Для кожного підприємства управління агропромислового розвитку райдержадміністрацій повинні надавати обґрунтування щодо мінімальної кількості різнопрофільних фахівців», – зазначила голова партії.
На думку Ірини Синявської, сільськогосподарські підприємства на сьогодні активно опікуються своїми земляками, забезпечують їх продовольством та спорядженням, турбуються про ветеранів та інвалідів АТО.
«Аграрії ніколи не стояли осторонь інтересів держави. Своєю працею вони формували основу держави та обороноздатності, а саме, забезпечення населення продовольством. Тому партія «ЗАСТУП» просить керівництво держави заступитися за українське село та аграрія», – додала Ірина Синявська.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031