Партія «ЗАСТУП» розпочала підготовку до місцевих виборів 2015 року

IMG_700427 грудня 2014 року у Києві відбувся З’їд політичної партії Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП». На З’їзді було проаналізовано передвиборчу кампанію партії на парламентських виборах 2014 року, внесено зміни до складу керівних органів партії та визначено основні завдання по партійній розбудові, а також для проходження кандидатів від «ЗАСТУПу» в усі обласні, районні, міські, сільські та селищні ради під час місцевих виборів 2015 року.

Новим головою політичної партії Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» було обрано Синявську Ірину Максимівну, яка стояла у витоків створення партії, була першим заступником голови партії та очолює громадську організація «ЗАСТУП». Заступниками голови партії «ЗАСТУП» обрано Народного депутата України від партії «ЗАСТУП» Давиденка Валерія Миколайовича, Ескіну Світлану Володимирівну. Партія вже з лютого 2015 року активізує свою діяльність, відновить випуск партійної газети та проведе ряд наукових і міжнародних заходів.

За словами новообраної голови партії «ЗАСТУП» Ірини Синявської, зараз є можливість спокійно та об’єктивно підбити підсумки нашої участі у виборчій кампанії та деталізувати завдання по розбудові партійної структури.

IMG_7053«Ідея створення громадсько-політичного руху аграріїв, нагадаю, виникла влітку 2014 року на Всеукраїнському форумі громадської організації «ЗАСТУП». Саме там вперше пролунала вимога громадськості про необхідність захисту прав дрібних та середніх сільськогосподарських товаровиробників, відстоювання інтересів сільських територіальних громад, для активізації громадян у розробці та впровадженні державної аграрної політики. Майже на старті нашого громадського руху розпочалася позачергова передвиборча кампанія. І рішення про участь у парламентських виборах ми також приймали спільно», – нагадала Ірина Синявська.

«Формування активу відбувалося у вкрай стислі терміни. Безперечно, це не сприяло якісному відбору людей, починаючи, причому, із самої верхньої ланки. Я з упевненістю хочу сказати, що жодна з партій наших конкурентів на виборах не мала такої розгалуженої системи управління виборчим процесом. Ми подали найбільшу кількість спостерігачів до дільничних виборчих комісій. Чернігівська область дала нам можливість думати про себе як про парламентську партію. Тому що «ЗАСТУП» має свого представника у Верховній Раді України Давиденка Валерія Миколайовича, який отримав унікальну перемогу. Він зумів організувати роботу виборчого штабу та значно відірватися від найближчого кандидата. Ми дуже втішаємося, що «ЗАСТУП» має свого представника у Верховній Раді, у складі коаліції, що він має свою позицію. Тому що всі ті напрацювання, ті ідеології «ЗАСТУПу», які вироблялися нами протягом цього року, ми маємо через кого реалізовувати в державі», – запевнила голова партії.

Ірина Синявська також додала, що продемонструвавши можливість за надзвичайно короткий термін отримати довіру майже півмільйона громадян України, і зважаючи на нинішню соціально-економічну та політичну ситуацію в державі, партія «ЗАСТУП» має всі підстави стати однією з провідних політичних сил країни.

На думку народного депутата 8 скликання, члена Комітету ВР України з питань аграрної політики та земельних відносин Валерія Давиденка, партія «ЗАСТУП» повиннаповноцінно розвиватися.

IMG_6931«Із всіх тих ідей, які викладені на сьогодні у програмі «ЗАСТУПу», вже деякі навіть частково реалізовані. Є законопроект, у якому я є співавтором, про надання статусу сільгосптоваровиробника одноосібникам, домогосподарствам, фермерським господарствам, сімейним фермам. Без вас у Верховній Раді я нічого не зможу зробити, нам потрібно всі проблеми обговорювати всередині партії та шукати шляхи вирішення спільно. А я, своєю чергою, обіцяю вирішувати ці проблеми на рівні нашого законодавства. Сільські місцевості можуть бути самодостатніми, якщо за них хтось не буде вирішувати, який у них бюджет, не буде прописувати, скільки в селі має бути бібліотекарів, яка в них має бути зарплата тощо. Місцеві громади можуть самі вирішувати, як і куди їм витратити ці податки. А бізнес, розуміючи це, не буде йти в тінь і буде їх сплачувати. Ситуація, яка є на сьогоднішній день, не зовсім відповідає тим політичним заявам, які робилися під час парламентських виборів, але ми повинні згуртуватися і ті цінності, які зрозумілі сьогодні всьому населенню України, повинні відстояти. Я переконаний, що різниці між селом і містом не повинно бути», – відзначив Валерій Давиденко.

Під час З’їзду делегати від обласних організацій партії розпочали активне обговорення результатів парламентської кампанії та необхідних завдань на місцеві вибори 2015 року.

IMG_6978За словами делегата від Закарпатської обласної партійної організації Валерія Щербини, партія «ЗАСТУП» повинна звернути увагу на помилки, допущені під час виборчої кампанії до парламенту 2014 року і не допустити аналогічних помилок під час місцевих виборів 2015 року.

Делегат від Дніпропетровської обласної партійної організації «ЗАСТУПу» В’ячеслав Труш висловив сподівання, що партія виростить до місцевих виборів 2015 року реальних лідерів у кожному з районів України.

«Ми бачимо, що відбувається у нас у парламенті, в державі. Це все-таки не те, чого б хотіла наша політична партія. Я вважаю, що зараз потрібно розбудувати місцеві партійні структури на засадах патріотичної ідеології. Сьогодні є лише дві складові, які можуть вивести державу з економічної кризи. Це наука та сільське господарство. Третього немає. Тому, майбутнє – за «ЗАСТУПом», – висловив своє переконання В’ячеслав Труш.

Голова Вінницької обласної громадської організації «ЗАСТУП», гість з’їзду Валентин Поліщук переконаний, що «ЗАСТУП» пішов на вибори 2014 року заради того, щоб підняти сільські території, мати можливість захистити людей, які працюють на землі.

IMG_6996«Щодо виборчого процесу, то в нас були всі можливості, щоб зробити його більш ефективним. Вінниччина вносить декілька пропозицій, які, на нашу думку, дадуть нам можливість розбудуватися і здобути перемогу на місцевих виборах. Це нові креативні підходи до спілкування з громадою. Потрібно відійти від «вождізму» і дати можливість кожному нашому прихильнику відчути себе важливою частиною нашої вагомої справи. Ми повинні врахувати науковий підхід та залучати молодих фахівців. І, головне, довіра до «ЗАСТУПу». Та починати треба з самого себе. Тому ми вже сьогодні переглядаємо кожну кандидатуру тих людей, із якими ми плануємо розбудовувати нашу політичну силу», – вважає Валентин Поліщук.

Своїми думками щодо розвитку партії поділилася Ольга Черв’юк, делегат від Рівненської обласноїIMG_7000
партійної організації: «Коли я розповідала людям, що в нас є хороша, перспективна партія із гарними задумами, мене одразу питали: а хто керівник районної організації партії? А хто керівник обласного осередку? Люди в нас уже навчені, та й вибори у нас дуже часто бувають, як «пощастить», то й 2-3 рази на рік. Люди просять не «кращого майбутнього» – вони просять робочих місць, перспективи для своїх дітей, тому вони хочуть бачити та чути про ці кроки у програмі партії. Ми повинні показати, що ми є, ми працюємо, що людям є до кого звернутися».

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031