Лідери «ЗАСТУПу» у Львові висадили калинову алею в пам’ять про українських солдатів, загиблих у зоні АТО

ramdisk-crop_110254286_VpSX

Лідери політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП» Володимир Хоменко, Геннадій Новіков у Львові вшанували пам’ять українських воїнів, які загинули під час проведення АТО на Донбасі.

21 жовтня, представники «ЗАСТУПу» разом із військовими, яким вдалося повернутися із зони проведення АТО, провели благодійну акцію «Дерево надії»: висадили калинову алею на території львівської ЗОШ № 73.

Директор навчального закладу Василь Нагірний каже, що у школі завжди приділяли особливу увагу патріотичному вихованню дітей.

«Я переконаний, що алея слави, яка завдяки «ЗАСТУПу» з’явилася на території нашої школи, тільки посилить патріотичний дух школярів та буде нагадуванням про наших героїчних воїнів, які загинули, захищаючи нашу країну», — зазначив Василь Нагірний.

ramdisk-crop_110254307_YgWdYEb

Того ж дня, 21 жовтня, лідери партії «ЗАСТУП» у межах всеукраїнського турне провели регіональний форум політсили у Львові. У заході взяли участь понад тисячу прихильників партії з усієї області.

За словами одного з лідерів Володимира Хоменка, серед найважливіших завдань «ЗАСТУПу» в новому парламенті — підтримка малих і середніх фермерських господарств під час євроінтеграції. Окрім цього, партія виступає за створення сприятливих умов для об’єднання сільгоспвиробників у кооперації та виходу національних виробників на зовнішні ринки.

«Ми віримо в Україну як в амбітного гравця на світовому аграрному ринку. Однак вважаємо, що перехідний період не повинен стати потрясінням для вітчизняних сільгоспвиробників. Тягар має лягти на державу, котра повинна докласти всіх зусиль, щоб під час вступу до ЄС було враховано й захищено інтереси українських аграріїв», — зазначив Володимир Хоменко.

Партія «ЗАСТУП» — це єдина політично активна сила на виборах до Верховної Ради, котра представляє інтереси села та сільгоспвиробників. «ЗАСТУП» розробив унікальну комплексну програму реформ — «За рідну землю!».

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930