Голубчак Олег Михайлович

Голубчак Олег

Голова Івано-Франківської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП»

Народився 25 березня 1979 року в місті Івано-Франківську у сім’ї бухгалтера об’єднання «Прикарпатліс» Голубчак Божени Василівни та бригадира складального цеху Івано-Франківської меблевої фабрики Голубчака Михайла Володимировича.
У 1996 році закінчив Івано-Франківську загальноосвітню школу № 18 та був нагороджений золотою медаллю «За особливі успіхи в навчанні». В цьому ж році вступив на фізико-математичний факультет Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Під час навчання приймав активну участь в громадському житті навчального закладу. У 2001 році закінчив з відзнакою університет та отримав диплом магістра за спеціальністю «Математика». У 2012 році здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Фінанси і кредит» у Львівському національному аграрному університеті.
Після закінчення університету був прийнятий на роботу в Івано-Франківський аграрний коледж на посаду викладача математики. Багато зусиль скеровував на громадську роботу у коледжі, а саме: член редколегії коледжівської газети, редактор веб-сайту коледжу, співпраця з міським центром зайнятості, участь у роботі Відділу по сприянню працевлаштуванню випускників коледжу. Нагороджений грамотами Обласного управління освіти і науки, Головного управління агропромислового розвитку ОДА, дирекцією коледжу.
З 2008 року займається науковою діяльністю. У 2013 році закінчив аспірантуру Інституту прикладних проблем механіки та математики ім. Я. С. Підстригача НАН України. Працює над дисертацією.
У 2008 році призначений на посаду завідувача економічного відділення Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету. Разом з викладачами відділення та студентами коледжу велику увагу приділяв питанню соціально-економічного розвитку сільських територій. Зокрема колективом відділення розроблялись програми соціально-економічного розвитку сільських рад Івано-Франківської області.
У 2012 році на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету організував Навчально-практичний центр розвитку сільських територій Івано-Франківської області. Основними завданнями центру є: організація та проведення навчальних семінарів, тренінгів, майстер-класів, круглих столів, громадських слухань голів сільських та селищних рад, фахівців органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій, що здійснюють господарську діяльність у сільській місцевості; проведення постійних консультацій та інформаційне забезпечення зацікавлених осіб; сприяння у створенні та функціонуванні сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.
З 2014 року член науково-методичної комісії Міністерства аграрної політики та продовольства України з розвитку сільських територій та дорадництва.
Одружений, виховує двох дітей.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031