Перший Форум ВО «ЗАСТУП»

Перший Форум ВО «ЗАСТУП» зібрав в Києві понад 4 000 представників аграрного сектору економіки

Нещодавно, а саме у суботу 26 липня, в Києві відбувся Перший Форум ГО Всеукраїнське обєднання «ЗАСТУП» (За Соціальну Трудову Українську Перспективу! ).

     У роботі Першого Форуму ГО Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» взяли участь голова ГО Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Ірина Синявська, директор інституту післядипломної освіти Полтавської державної академії, керівник Полтавської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Людмила Копаєва, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков, керівник Харківської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Євген Дегтяр, фермер із Дніпропетровщини В’ячеслав Труш.

       Взяло участь у Першому Форумі Громадської організації Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» більше чотирьох тисяч учасників. Це небайдужі люди, однодумці, які ставлять перед собою благородні цілі для розвитку аграрної України. На превелику жаль були відсутні представники Луганщини, Донеччини та Криму.

       Заступитись за аграріїв та селян! Забезпечити , щоб на столі кожної родини була якісна продукція із українського села за доступною ціною. Такі основні завдання поставила перед собою новостворена ГО Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП». Після ретельної роботи ініціативна група чітко визначила весь комплекс проблем, які потребують не лише нагального вирішення, а й стратегічного бачення подальшого розвитку галузі. Основна мета Форуму – привернення суспільної уваги до проблем відродження аграрного сектора економіки України, розвиток та відновлення інфраструктури села.

     Розпочався Форум неймовірним виступом Національного Президентського оркестру під керівництвом народного артиста України Анатолія Молотая. Після чого до слова запросили голову ГО Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» Ірину Синявську. – Нам потрібно створити пріоритети, для того, щоб кожен громадянин зміг відчути свою роль у побудові нового життя. Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП», тому так і називається, що основним у нашій діяльності є сприяння і заступництво за сільськогосподарським виробником. І це є не випадково, тому, що для нашої держави надважливим є питання розвитку сільськогосподарського виробництва. Саме аграрний сектор об’єднує мільйони тих, хто вирощує продукцію у селах, і тих, хто споживає у містах. Наше Всеукраїнське об’єднання сформує і запропонує державі таку модель одночасного розвитку малого і великого сільського виробника, щоб забезпечити інтереси кожної із цих сторін, та безперечно їх взаємовигідне співробітництво. Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» готове взяти на себе просвітницьку функцію і відстоювати інтереси українського села та середніх і дрібних товаровиробників саме на шляху до Європейського Союзу.

     Директор інституту післядипломної освіти Полтавської державної аграрної академії, керівник Полтавської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» Людмила Копаєва закликала заступитись за аграрну освіту. Вона повинна бути тісно пов’язана з аграрним виробництвом. Має зберегтись підпорядкування вищих навчальних закладів аграрного профілю в Міністерстві аграрної політики та продовольства України. Це має бути фахове профільне міністерство, яке буде опікуватись освітніми проблемами. Бо тільки воно зможе супроводжувати справжнього фахівця. Ще є одна серйозна проблема українського села – там практично не залишилося молоді. Більшість молодих людей виїхали у великі міста та за кордон у пошуках заробітку. Потрібно зробити все так, щоб українська сільська молодь залишилась в селі, щоб їм можна було запропонувати гарно оплачуване місце агронома, інженера, технолога чи іншого аграрного спеціаліста.

     Чудовою новиною стало те, що ГО Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» виступило з ініціативою про допомогу переселенцям з Луганської та Донецької областей. Сім’я Андрія та Ганни Гупало з Луганщини завдяки цій ініціативі отримали житло в Полтавській області. Тепер троє діток мають власне житло, а батько роботу. І дай Бог, щоб ця ініціатива отримала реальне втілення у вигляді цільової програми «ЗАСТУПу».

       – Перша наша зустріч пройшла у відвертій атмосфері, яка безумовно матиме продовження. Дуже приємно, що на наших очах створюється така потужна організація, як «ЗАСТУП». Ми сьогодні розуміємо, що не лише на Закарпатті малі та середні сільгоспвиробники, фермерство дуже важко переживають всі ці проблеми. Приємно бачити ту масу небайдужих людей, які хочуть щоб наша Україна була процвітаючою, заможною. Хочеться, щоб ГО Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» так само, як і сьогодні об’єднала нас, об’єднала всю Україну для проведення розбудови нашої аграрної української держави, яка дозволить не тільки відроджувати село, а й простелити дорогу до європейського ринку. Ми розуміємо, що для цього потрібно стати активним учасником політичного процесу. І тому будемо працювати з активною громадськістю, яка має власне бачення перспективи розвитку аграрної держави і нашого краю, та готові долучитися до спільної роботи – підкреслив голова Закарпатської обласної організації ГО Всеукраїнське об’єднання «ЗАСТУП» Михайло Шоваг.

     Незважаючи на дуже жарку погоду учасники Форуму залишилися задоволеними. Повезли в свої регіони масу приємних спогадів та відчуттів. Кожна обласна організація «ЗАСТУП» зобов’язалась виконувати нелегкі завдання поставлені на Форумі, для розбудови та відродження як села, своєї області, так і в цілому України.

 Закарпаття_1 Закарпаття_2 Закарпаття_3 Закарпаття_4 Закарпаття_5 Закарпаття_6 Закарпаття_7 Закарпаття_9 Закарпаття_10 Закарпаття_11

 

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031