«Дивосвіт» із «ЗАСТУПом» шукають таланти!

ramdisk-crop_104574714_QSSOHd

18 вересня в Києві під одним дахом зібралися 200 абсолютно різних дітей. Хтось професійно займається вокалом, бойовими мистецтвами чи хореографією. Частина — вивчають малювання, беруть уроки англійської. Решта — вправляються в шейпінгу, вчаться співати, опановують логіку та валеологію. Усі ці дітлахи — вихованці столичного освітньо-культурного центру «Дивосвіт», який відсвяткував свій перший 10-річний ювілей.

Вихованці закладу підготували для батьків, вчителів і гостей святковий концерт та виступи творчих колективів. А також частували всіх присутніх запашним короваєм.

Подивитися на обдарованих дітей з’їхалися не лише кияни, а й мешканці прилеглих до столиці сіл, чиї діти займаються в «Дивосвіті».

«Наші діти опановують спів, брейк-данс, народну хореографію, англійську мову. Окрім цього, у центрі працює школа юних моделей, студія раннього розвитку дитини та бойових мистецтв. Загалом, за десять років існування, ми виховали приблизно 2000 дітей», — зазначила Надія Пина, завідувач клубу «Лотос», що входить до складу «Дивосвіту».

За словами керівника «Лотоса», подібні концерти є надзвичайно важливими для дітей. Адже творчий розвиток — це запорука їхнього майбутнього, відродження української культури та збереження національних традицій. Окрім батьків та знайомих, підтримати вихованців закладу прийшли також представники політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП». Один із лідерів політсили Володимир Хоменко привітав дітей і викладачів «Дивосвіту», а також вручив вихованцям закладу святкові подарунки.

«Ми дуже раді, що ця школа виховує в дітях українську ідентичність. І це дуже важливо сьогодні. Я представляю партію «ЗАСТУП», і в нашій програмі «За рідну землю!» чітко визначено, що збереження української культури — це один із наших головних пріоритетів. Адже Україна — надзвичайно багата країна. І я маю на увазі не тільки родючі землі — ми багаті працелюбними й талановитими людьми!», — зазначив один із лідерів партії «ЗАСТУП» Володимир Хоменко.

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031