Черкащани взяли участь у форумі Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП»

Делегація із Черкаської області відвідала всеукраїнський форум ВО «ЗАСТУП» («За соціальну трудову українську перспективу»), на якому зібралися та обговорили свої подальші дії чотири тисячі представників аграрного сектору економіки, активісти сільських громад, вітчизняні агровиробники, керівники підприємств переробки сільгосппродукції, фермери, керівники профільних асоціацій та об’єднань, освітніх та науково-дослідницьких закладів аграрного напрямку, активісти ВО «ЗАСТУП».

Черкащина – регіон аграрний, який уже багато років поспіль посідає перше місце за сільськогосподарськими показниками. Однак попри успішне сільськогосподарське виробництво, у аграріїв області залишається достатньо проблем, вирішивши які, стало б можливим не лише покращення і без того лідируючих позицій у аграрній сфері, а й поліпшення соціального стану мешканців села, які є рушійною силою економіки краю.

Захист та підтримка аграріїв і сільських територіальних громад, громадський контроль за діяльністю місцевих органів влади та місцевого самоврядування, програми, які захищатимуть інтереси сільгоспвиробників та споживачів – саме ці завдання Всеукраїнського об’єднання «ЗАСТУП» привабили небайдужих мешканців Черкащини, аби вступити до організації. Всіх їх об’єднує бажання зберегти позиції у сільськогосподарському виробництві та зробити свій внесок у розвиток українського села.

44% населення Черкаської області проживає у сільських населених пунктах, а це майже 546 тисяч осіб. Саме тому проблеми сіл є такими, які торкаються більшості мешканців регіону. Влада змінюється, звертаючи увагу на проблеми певних округів, однак вирішує болючі питання селян точково. Тому черкащани давно потребували діяльності такої організації, яка б мала програму комплексного вирішення нагальних проблем села. І ті завдання, які є програмними у «ЗАСТУПу» – відродження села та підйом добробуту всієї України за допомогою сільськогосподарського виробництва – надія для кожного черкащанина на те, що нарешті у них є однодумці, аби працювати над тим, чим слід було зайнятися давно.

– Форум ВО «ЗАСТУП» вселив у нас віру в те, що наша сила буде найкращою та найсильнішою. Ми віримо в розбудову України за допомогою «ЗАСТУПу». Ми віримо, що все в нас буде добре, і сподіваємось тільки на порятунок нашої держави. Черкащина – аграрна область і як би ми не хотіли розвивати й інші галузі економіки, яке б у нас не було потужне промислове виробництво, але якщо аграрний сектор дає слабину, це відразу відображається і на всіх інших сферах життєдіяльності, – пояснює свій вступ до ВО «ЗАСТУП» член делегації із Черкаської області Валентина Ярош.

Те, що спонукало черкащан зацікавитися всеукраїнським об’єднанням «ЗАСТУП» – впевнені кроки України до Євросоюзу. Відкриття для аграріїв європейських ринків може стати рушійною силою стрімкого розвитку сільськогосподарського виробництва, а грамотне адміністрування на місцях дасть можливість збагатитися не лише окремим крупним виробникам та фермерам, а й пересічному жителеві українського села. Саме тому багато-хто вже вступив до ВО «ЗАСТУП» та спонукає до цього інших, адже сила – в єдності та вірі в ідею. Діяльність «ЗАСТУПу» – це не вузьконаправлена опіка селянами, а турбота про кожного з мешканців області, в тому числі і міських, адже вони, завдяки вміло проведеним реформам, також виграють, отримавши для себе сільськогосподарську продукцію європейської якості. Саме тому на Черкащині нині дослухаються до програмних засад «ЗАСТУПу» люди різного віку та соціального статусу фактично з усіх районів області.

– Я дуже добре розбираюсь у аграрному секторі Смілянського, Чигиринського та Кам’янського району. Я добре знаюсь у цій сфері і бачу, що село занепадає. Немає сільськогосподарського виробництва, немає роботи. Сільські діти закінчують школи і виїжджають із села. Тому головна мета зараз – відродити село, стимулювати сільгоспвиробників. Я радий вступити до «ЗАСТУПу», аби відбудовувати село, працювати на благо аграріїв. Я підтримую ідеї цього всеукраїнського об’єднання і радий допомогти цій організації у їх втіленні. Перед тим, як вступити до цього об’єднання, я радився із сільгоспвиробниками, друзями і колегами, всі вони підтримали мене у моєму прагненні виконувати основні принципи і завдання «ЗАСТУПу». Я зробив це і не жалкую, буду всіляко допомагати цій організації, щоб вона допомогла українському селу, – ділиться враженнями від участі в форумі ВО «ЗАСТУП» черкащанин Сергій Чередніченко.

Сільська тема – настільки широка проблема, що вона охоплює і якість та доступність аграрної освіти, і розбудову інфраструктури села, і супровід соціально незахищених верств населення, і боротьбу із безробіттям на селі, і шкільну сільську освіту. Саме тому, програмні засади «ЗАСТУПу» стосуються більшості черкащан. Вони сподіваються, що до них дослухаються. Вони готові самі долучатися до подолання тих труднощів, з якими вони зараз зіштовхуються щодня. Всеукраїнським об’єднанням «ЗАСТУП» опікується благодійний фонд «Єдина родина», який минулого року працював над об’єднанням нації навколо земляка всіх черкащан Тараса Шевченка. Як духовна столиця України, Черкащина таким чином нарешті отримує золоту середину – оргаDSC09911нізацію «ЗАСТУП», яка дбає і про аграрний, і про духовний сектор розвитку регіону.

 

facebook Simple twitter2 youtube_2
ВІДЕО
Фотогалерея
«Затишна Оселя»

Програма допомоги переселенцям (біженцям) «Затишна Оселя». «Затишна Оселя»

Газета “Заступ”

Газета ЗАСТУП №3 від 26.08.2014 р.

Календар
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031